אנו מאמינים שבאמצעות  הטאצ’ הנכון, כל כורסא יכולה להתאים לכל חלל. מעצבת הבית שלנו תשמח לענות לכם על הלבטים ולשתף בידע המקצועי שלה. בעבר, רוב הבתים היו מעוצבים באופן שמרני ודומה מאוד אחד לשני, לא שילבו צבעים וצורות, והכל היה מאוד פשוט ולא מתוחכם. תחום העיצוב מפותח וטכנולוגיות היצור מאפשרות חופש אדיר. אפשר לומר שהשמיים הם הגבול בתחום העיצוב של היום.

מבחר גדול של כורסאות מעוצבות

במג’יק מומנטס תוכל לבחור עבורך את הכורסא שתמיד חלמת עליה. אנו מקפידים לרענן את מבחר הכורסאות שלנו מעת לעת, וכל הדגמים מופיעים באתר שלנו, יחד עם המחיר, ככה שכל המידע פרוש לפניך. כל הכורסאות שאנו מייבאים נבחרות על ידי המעצבים שלנו הבוחנים את החומרים והריפוד בקפידה על מנת שאתה תוכל לקבל הביתה מוצר ברמה הכי גבוהה ובמחיר משתלם.

תודעת שירות גבוהה

חשוב לנו שאתה תהיה מרוצה ובכל פעם שיתחשק לך להתחדש ברהיט או בפריט נוי כלשהו תחזור אלינו ותרכוש לך מה שעולה על רוחך. לכן אנו מקפידים כבר מהטלפון הראשון לעזור בכל דבר ולתת לך את השירות הטוב ביותר. אצלנו כל לקוח הוא במקום הראשון. הצוות שלנו עומד לרשותך על מנת שתוכל להתייעץ איתו בכל שאלה. אנו מקפידים על משלוח מהיר שיגיע עד אליך הביתה ביום ובשעה שהכי נוחים לך, ועומדים תמיד בלוחות הזמנים.

כורסא מעוצבת