מתחשק לך לשדרג את הסלון שלך? נמאס לך מהשולחן הישן? הגעת למקום הנכון. חברת מג’יק מומנטס מייבאת ומשווקת שולחנות סלון מעוצבים ויפים במגוון דגמים רחב. כל השולחנות נבחרים בקפידה ובעלי תקן גבוה ואיכות מצוינת. מזמינים אותך להציץ בקטלוג שלנו ולראות את הדגמים שנמצאים במלאי. נשמח לענות ולעזור בכל שאלה.

המעצבים שלנו כאן עבורך

שולחן סלון צריך לבחור כך שיהיה גם פרקטי לאירוח, גם יפה וגם נוח. ומה קורה שיש ילדים קטנים וצריך להימנע משולחן עם פינות חדות? איך עושים את זה בכלל? אם אינך רוצה לבחור לבדך שולחן חדש לסלון שלך ואין מי שיעזור לך אנו נשמח להיות כאן עבורך. כל אחד מהמעצבים שלנו יכול אפילו בשיחה טלפונית פשוטה וקצרה להכווין אותך בבחירת שולחן סלון מעוצב שיתאים לך. עכשיו הכדור בידיים שלך.

שולחן סלון

מחירים משתלמים ונוחים

אנו מקפידים לתמחר את כל הפריטים שאנו מייבאים ומשווקים במחיר משתלם והוגן. חשוב לנו שתחזור ותקנה אצלנו שוב ולכן אנחנו מקפידים שהמחירים ישארו מותאמים לכל מטרה ותקציב. אין כל הצדקה למחירים מטורפים. התמחור נעשה על פי קריטריונים שונים שאנו מחיובים אליהם כגון תמחור החומר ממנו עשוי הרהיט, תמחור שעות העבודה שנעשו על הפריט המסוים ועוד. במידה והמוצר שראית כבר אינו עוד במלאי נשמח לעזור לך ולבצע עבורך הזמנה מיוחדת. תזכור כי אצלנו הלקוח נמצא בראש סדר העדיפויות ואנו רוצים שתצא תמיד עם חיוך.

סגירת תפריט
×

עגלת קניות