כדי שנוכל לספק לכם את חווית השירות האולטימטיבית, יצרנו בתקנון זה סביבה משפטית שתאפשר לכם להנות מהעיקר – מוצרי איכות יחודיים במחירים הוגנים בשילוב שירות ויחס אישי יוצא דופן לכל לקוחה ולקוח.

 חברת מג’יק ש.ב בע”מ (ח.פ 513457465) היא בעליו החוקיים של האתר magic-moments.co.il מכירת מוצרי נוי ודקורציה לבית- באתר האינטרנט הנ”ל  ו/או באמצעות אימיילים הנשלחים למועדון הלקוחות ו/או באתרים שותפים אחרים ו/או בכל פלטפורמה בה יחליט בעל האתר לקדם את מוצריו. המכירה נעשית באמצעות רשת האינטרנט. תנאי השימוש מנוסחים בלשון זכר לצורכי נוחות בלבד, הכתוב מתייחס לשני המינים באופן שווה.

הוראות תקנון זה יחולו על כל שימוש שייעשה באתר ע”י המבקרים להלן: המשתמש ו/או לקוח לרבות הרכישה ו/או הכניסה ו/או הביקור באתר ו/או השימוש ו/או יצירת קשר במייל ו/או כל מדיה אחרת ובכך הינך נותן את הסכמתך ואישורך כי קראת והבנת את תנאי השימוש שלהלן והסכמת לאמור בו לרבות הצהרת הפרטיות העולה מתנאי שימוש זה אשר מופיעה בהמשך. במידה ואינך מסכים לתנאי השימוש אנא הימנע משימוש בשירותים של החברה ו/או באתר.

נוסח התקנון המחייב והקובע הוא התקנון המפורסם באתר ברגע הרכישה. החברה ממליצה למשתמשיה לקרוא ולהתעדכן, מעת לעת, בתנאי השימושעל המזמין להיות תושב ישראל בעל ת.ז ישראלית ומעל גיל 18 ושאינו פסול דין, בעל כרטיס אשראי ישראלי בתוקף.

האתר, כמו גם כל המידע שבו לרבות עיצוב האתר, קוד האתר, קבצי מדיה לרבות גרפיקות, סרטונים, תמונות, טקסטים, מוצרים וכל חומר אחר אשר מוצג באתר שייכים במלואם לאתר הנ”ל ומהווים קניין רוחני בלעדי של האתר  magic-moments.co.il  ואין לעשות בהם שימוש ללא אישור כתוב מראש מהנהלת האתר. בנוסף אין להפיץ, להעתיק, לשכפל, לפרסם, לחקות או לעבד פיסות קוד, גרפיקות, סרטונים, סימנים מסחריים או כל מדיה ותוכן אחר המוצג באתר זה מבלי שברשותכם אישור כתוב מראש.

הזמנות באתר

על מנת שנוכל למלא אחר בקשתך לרכישת מוצר, יש צורך שהמוצרים שהזמנת יימצאו במלאי חנות האתר. למרות שאנו עושים כמיטב יכולתנו להבטיח שהמוצרים המוצגים באתר יימצאו במלאי, הרי שלעתים מוצרים המוצגים באתר אזלו מהמלאי.
כמו כן החברה שומרת על זכותה להעלות לאתר מוצרים שזמינים לרכישה ב״הזמנה מוקדמת״ וזמני האספקה שלהם שונים מזמני האספקה הרגילים של מוצרים הנמצאים במלאי.

אם המוצרים חסרים, תשלח לך הודעה מתאימה באמצעות הדואר האלקטרוני שלך או באמצעות הטלפון הנייד. במקרה כזה רשאי הלקוח לבטל את הזמנתו  וכרטיס האשראי  לא יחויב. רכישות בפועל יתבצע רק לאחר אישור החברה והבנק המנפיק של כרטיס האשראי .מועדי אספקה יחלו רק לאחר קבלת האישור מחברת כרטיסי האשראי. כרטיס אשראי שנמסר על ידי גולש ואשר יסורב  ע”י חברת כרטיסי האשראי יהווה ראיה לביטול עסקה. כל המחירים באתר כוללים מע”מ.

ביטול עסקה

המשתמש רשאי לבטל עסקהדהיינו לחזור בו מרכישת המוצרים המהווים את העסקה, בתוך 14 ימים ממועד קבלת המוצרכל ביטול הזמנה יעשה באמצעות משלוח הודעת ביטול בדואל לכתובת  info@magic-moments.co.il או פנייה ישירה לשירות הלקוחות במספר 03-9160827
יובהר כי במקרה של ביטול עסקה טרם מועד האספקה בבית הצרכן, הצרכן יזוכה ב 100% ממחיר המוצר ולא ייגבו כל דמי ביטול.
יובהר כי במקרה של ביטול עסקה לאחר מועד האספקה בבית הצרכן, הצרכן יזוכה ב 100% ממחיר המוצר אך לא יזוכה בדמי שירות המשלוח וההרכבה שסכומם נקבע בהתאם לכתובת המשלוח. במקרים אלו יגיע שליח מטעם החברה לאסוף את המוצר אותו ביקש הלקוח להחזיר בתוך 21 ימי עסקים מהרגע שעדכן הצרכן את חברתנו ברצונו לבטל עסקה / להחזיר מוצר. 

* בעת ביטול עסקה בה השתמש הצרכן בקוד קופון/הטבת משלוח חינם – אחריות ההחזרה הינה של הצרכן בלבד וידרש ממנו להגיע למחסני החברה או לחילופין לשלם בעבור דמי שירות משלוח לטובת החזרה מצד החברה.

 

במקרה שחברת האשראי לא תכבד את החיובהעסקה של אותו משתמש שכרטיסו לא כובד תהיה בטלה ומבוטלת מאותו הרגע. המוצר יוחזר ככל שהדבר אפשרי, או סביר באריזתו המקורית. לחברה יש זכות לתבוע את הצרכן בשל ירידה בערך המוצר. החברה תמסור לצרכן עותק של הודעת ביטול החיוב שמסר העסק לחברת האשראי

אחריות

החברה אחראית לריהוט ששווק והובל על ידה ו/או על ידי מי מטעמה בלבד למשך 12 חודשים ממועד אספקת הסחורה בבית הלקוח, ובצירוף חשבונית מס או טופס הזמנה מקורי, המעידים על רכישתו מהחברה. החברה תפעל בהתאם לשיקול דעתה הבלעדי בנוגע לבקשה להחלפת מוצר או לתיקונו בשל פגמים שהתגלו בתקופת האחריות. בהתאם לכך, לפי בחירתה, תדאג החברה לתיקונו של המוצר הפגום או תחליפו במוצר דומה.

במקרים אלו תהיה החברה אחראית לעלויות התיקונים וחלקי החילוף. האחריות אינה חלה על מוצרים אשר אוחסנו באופן שגוי, כאשר נעשה שימוש בלתי הולם במוצרים, שימוש לרעה או בוצע בהם שינוי.

כמו כן, האחריות אינה תקפה כשנעשה שימוש בשיטות ניקוי שאינן מתאימות או חומרי ניקוי לא מתאימים. האחריות אינה מכסה בלאי סביר עקב שימוש רגיל במוצר, חתכים או שריטות, או פגם אשר נגרם עקב פגיעה או כתוצאה מתאונה. האחריות אינה תקפה במידה והמוצרים מוקמו מחוץ לבית או בסביבה לחה, או במידה ונעשה בהם שימוש שאינו ביתי (אלא אם כן צוין אחרת). אין אחריות על בדי הריהוט (דהייה, כתמים, קרעים וכדומה).

האחריות אינה מכסה נזקים נסיבתיים או נזקי תאונות. לא תינתן אחראיות בעת הובלה/הרכבה עצמית על ידי הלקוח למעט נזקים שיוכח שנגרמו טרם ההובלה ולכן הלקוח יהיה רשאי לבדוק את המוצר במשרדי החברה לפני שנמסר לידיו.

משלוחים 

המוצרים השונים יסופקו באמצעות שירות ההובלות של חברת מג’יק מומנטס ו/או באמצעות שירותי הובלות של חברה חיצונית.משלוח המוצרים יתבצע רק לאחר קבלת אישור מחברת האשראי על תקינות העסקה וכן לאחר אישור החברה על יכולת אספקה לכתובת ההלקוח המבוקשת.

במידה ובעת ביצוע ההזמנה יימסרו פרטי זיהוי שגויים, לא נוכל להבטיח שהמוצרים יגיעו אליך. אנא הקפד למלא פרטים מדויקים ועדכניים. הגשת פרטים אישיים כוזבים אסורה לחלוטין ומהווה עבירה פלילית על פי הוראות חוק העונשין, התשלז – 1977 ו/או בכל דיןלאחר אישור ההזמנה וביצוע התשלום, תימסר הודעה על אישור קבלת ההזמנה.

בנוסף, תשלח לדואל של הלקוח הודעה על תחילת הטיפול בהזמנה. שירות הלקוחות של חברת מג’יק ש.ב בע”מ יצור אתכם קשר לאמת את פרטי העסקה ולתיאום משלוח. תינתן אפשרות לביצוע איסוף עצמאי ממחסני החברה  בתיאום מראש מול שירות הלקוחות של החברה. ימי האספקה – ראשון עד חמישי בימי חול.

לא יתואמו משלוחים בחגי ישראל. חתימה על קבלת הסחורה תהווה אישור לקבלת המוצר בשלמותו. היה ומוצר יגיע כאשר הוא פגום, יוכל המזמין לסרב לקבל את הסחורה או להודיע לשירות הלקוחות של החברה כדי שזו תקבל החלטה ותאפשר ללקוח לפתוח את הסחורה טרם יחתום ויאשר את קבלתה בשלמותה. בעת איסוף עצמי ממחסני החברה לא תחול האחריות על מוצרי בהריהוט.
*אין כפל מבצעים והטבות – הטבות משלוח חינם אינם ניתנות למימוש ורכישת פריטים המשתתפים במבצעים. 
 

 ביטול עסקה על ידי האתר 

 האתר שומר לעצמו הזכות לבטל עסקה בהתקיים התנאים הבאיםבמקרה בו תימצא כל טעות ואו טעות אנוש בהגדרת המוצר, בפרטיו, מחיר או כל פרט בפרסום המוצר. האתר לפי שיקול דעתו הבלעדיתזיהה רוכש כלקוח אסור שאינו לקוח פרטי או לקוח שאינו עומד בתנאי האתר. במקרה בו האתר או הנהלת האתר לא יאשרו עסקה עם גולש מסוים .

תשלום 

התשלום באתר מתבצע באמצעות כרטיס אשראי, כאשר קיימת אפשרות לקנייה בתשלומים. כמו כן ניתן לשלם בטלפון אל מול נציג שירות הלקוחות של החברה. פרטי ההזמנה וכרטיס האשראי מועברים באמצעות שרת מאובטח ומוצפנים לפי דרישות התקינה.

אבטחת מידע ופרטיות

מובהר, כי ביצוע רישום באתר על ידי משתמש, מהווה הסכמה של המשתמש לקבל דואר אלקטרוני ו/או מסרונים (SMS) מהחברה, ו/או הודעות ברשת הווטסאפ . לרבות דואר אלקטרוני ו/או מסרונים (SMS) שמטרתם לעודד רכישת מוצר או שירות, אשר עשוי לכלול עדכונים בנושאים שונים, פרטים על ביצוע עסקה, פרסום וכיוצב, ולרבות מסרים המכילים תוכן העונה על ההגדרה דבר פרסומת, על פי תיקון 40 לחוק התקשורת בזק ושידורים, התשמב 1982. הינך רשאי, בכל עת, להודיע לחברה על רצונך להסיר את כתובתך מרשימת הדיוור של החברה, עי שליחת מייל לכתובת
eyal@magic-moments.co.il

צוות האתר וכן הנהלת האתר עושים כל שביכולתם להגן על פרטיות משתמשי האתר ו\או חברי המועדון הרשומים לאתר. במקרים בהם יעלה בידיו של צד שלישי להשיג גישה למידע, מוסכם בזאת כי למשתמשי וחברי האתר לא תהא כל תביעה, טענה או דרישה כלפי צוות האתר. אנו עובדים רבות להבטחת נכונות המחירים והנתונים, אולם החברה שומרת לעצמה את הזכות לתקן טעויות ו/או שגיאות דפוס ולשנות מחירים במקרים שמעבר לשליטתה.

תקנון מבצע CRAZY NOVEMBER 2021 ֿ

מג׳יק ש.ב בע״מ הבעלים החוקיים של האתר מג׳יק מומנטס מודיעה בזאת על עריכת מבצע ללקוחותיה בהתאם לתקנון המבצע המפורט להלן:

תקופת המבצע 01/11/21 ועד 31/11/21 .

מהות המבצע

עשרות מוצרים נבחרים במחירים מוזלים לאורך חודש נובמבר בין התאריכים המפורטים.

תנאי המבצע

החברה רשאית להפסיק בכל עת ולאלתר את המבצע ו/או לשנות, להוסיף, לבטל את תנאי המבצע ו/או את תנאי תקנון זה ו/או את רשימת המוצרים המפורטים בנספחים, על פי שיקול דעתה הבלעדי וללא התראה מראש. אין כפל מבצעים והנחות. המבצע עד לתום תקופת המבצע.