מבצעי החודש במג׳יק! 23% הנחה ברכישה מעל 399₪: קופון JUNE23 (בכפוף לתקנון)
40% הנחה על המדפים באתר בשימוש קופון SHELVES40 (בכפוף לתקנון)
50% הנחה על השטיחים באתר בשימוש קופון CARPET50 (בכפוף לתקנון)

כדי שנוכל לספק לכם את חווית השירות האולטימטיבית, יצרנו בתקנון זה סביבה משפטית שתאפשר לכם להנות מהעיקר – מוצרי איכות יחודיים במחירים הוגנים בשילוב שירות ויחס אישי יוצא דופן לכל לקוחה ולקוח.

 

חברת מג’יק ש.ב בע”מ (ח.פ 513457465) היא בעליו החוקיים של האתר magic-moments.co.il מכירת מוצרי נוי ודקורציה לבית- באתר האינטרנט הנ”ל  ו/או באמצעות אימיילים הנשלחים למועדון הלקוחות ו/או באתרים שותפים אחרים ו/או בכל פלטפורמה בה יחליט בעל האתר לקדם את מוצריו. המכירה נעשית באמצעות רשת האינטרנט. תנאי השימוש מנוסחים בלשון זכר לצורכי נוחות בלבד, הכתוב מתייחס לשני המינים באופן שווה.

 

הוראות תקנון זה יחולו על כל שימוש שייעשה באתר ע”י המבקרים להלן: המשתמש ו/או לקוח לרבות הרכישה ו/או הכניסה ו/או הביקור באתר ו/או השימוש ו/או יצירת קשר במייל ו/או כל מדיה אחרת ובכך הינך נותן את הסכמתך ואישורך כי קראת והבנת את תנאי השימוש שלהלן והסכמת לאמור בו לרבות הצהרת הפרטיות העולה מתנאי שימוש זה אשר מופיעה בהמשך. במידה ואינך מסכים לתנאי השימוש אנא הימנע משימוש בשירותים של החברה ו/או באתר.

 

נוסח התקנון המחייב והקובע הוא התקנון המפורסם באתר ברגע הרכישה. החברה ממליצה למשתמשיה לקרוא ולהתעדכן, מעת לעת, בתנאי השימוש. על המזמין להיות תושב ישראל בעל ת.ז ישראלית ומעל גיל 18 ושאינו פסול דין, בעל כרטיס אשראי ישראלי בתוקף.

 

האתר, כמו גם כל המידע שבו לרבות עיצוב האתר, קוד האתר, קבצי מדיה לרבות גרפיקות, סרטונים, תמונות, טקסטים, מוצרים וכל חומר אחר אשר מוצג באתר שייכים במלואם לאתר הנ”ל ומהווים קניין רוחני בלעדי של האתר  magic-moments.co.il  ואין לעשות בהם שימוש ללא אישור כתוב מראש מהנהלת האתר. בנוסף אין להפיץ, להעתיק, לשכפל, לפרסם, לחקות או לעבד פיסות קוד, גרפיקות, סרטונים, סימנים מסחריים או כל מדיה ותוכן אחר המוצג באתר זה מבלי שברשותכם אישור כתוב מראש.

הצהרת נגישות

אתר מג׳יק מומנטס מחויב להתאמות נגישות לאנשים עם מוגבלויות בהתאם להוראות תקנה 35. האתר עומד בדרישות הוראות תקנה 35, התקן הישראלי תי 5568 המבוסס על מסמך הנחיות WCAG 2.0 ומותאם לעבודה עם מספר דפדפנים וטכנולוגיות מסייעות לנגישות.

 

יחד עם זאת, מאחר וההתפתחות הטכנולוגית דינאמית לרבות תמיכתם של דפדפנים בטכנולוגיות מסייעות, ייתכנו מעת לעת סטיות בעמידה מלאה בהנחיות WCAG 2.0.

 

בכל מקרה של קושי בגלישה באתר, ניתן לפנות אלינו תוך פירוט הבעיה ונפעל לבחון את הנושא ובמידת הצורך לטפל בליקויים ככל שיימצאו – והכול בכפוף לתקן ישראלי ת”י 5568 המבוסס על הנחיות WCAG 2.0 לרמה AA.
המחסן הלוגיסטי שלנו ממוקם באיזור התעשיה של כפר קאסם ואינו מונגש.

יצירת קשר ומשוב

אנו מקדמים בברכה משוב מהמשתמשים שלנו. אם במהלך הגלישה באתר נתקלתם בבעיה בנושא הנגישות, נשמח לקבלת משוב באמצעות מילוי טופס יצירת קשר שלנו

 

  1. דואר אלקטרוני – info@magic-moments
  2. טלפון : 03-9160827

הזמנות באתר

על מנת שנוכל למלא אחר בקשתך לרכישת מוצר, יש צורך שהמוצרים שהזמנת יימצאו במלאי חנות האתר. למרות שאנו עושים כמיטב יכולתנו להבטיח שהמוצרים המוצגים באתר יימצאו במלאי, הרי שלעתים מוצרים המוצגים באתר אזלו מהמלאי. 

במקרה בו נתגלה חוסר במוצר אחד או יותר שהוזמן על ידי הלקוח, על אף כי בעת ביצוע ההזמנה הופיע כי המוצר זמין והזמנת הלקוח אושרה, החברה לא תהיה מחויבת לספק מוצר זה ללקוח וללקוח ו/או למי מטעמו לא תהיינה טענות ו/או דרישות ו/או תביעות מכל מן וסוג שהוא בקשר לכך כנגד החברה ו/או מי מטעמה. במקרה כאמור, נציג שירות הלקוחות יצור קשר עם הלקוח, ו/או יישלח ללקוח דוא”ל ו/או מסרון, בהתאם לפרטי ההתקשרות שנמסרו על ידו בעת הרשמתו לאתר האינטרנט עם עדכון כי המוצר חסר. ללקוח תינתן הבחירה אם להחליף למוצר אחר או לקבל החזר כספי, בגין המוצר החסר.

כמו כן החברה שומרת על זכותה להעלות לאתר מוצרים שזמינים לרכישה ב״הזמנה מוקדמת״ וזמני האספקה שלהם שונים מזמני האספקה הרגילים של מוצרים הנמצאים במלאי.

מועדי אספקה יחלו רק לאחר קבלת האישור מחברת כרטיסי האשראי.

כרטיס אשראי שנמסר על ידי גולש ואשר יסורב ע”י חברת כרטיסי האשראי יהווה ראיה לביטול עסקה.

כל המחירים באתר כוללים מע”מ.

ביטול עסקה/החלפה

הצרכן רשאי לבטל עסקה, דהיינו לחזור בו מרכישת המוצרים המהווים את העסקה, בתוך 14 ימים ממועד קבלת המוצר. כל ביטול הזמנה יעשה באמצעות משלוח הודעת ביטול בדוא”ל לכתובת  [email protected] או פנייה ישירה לשירות הלקוחות במספר 03-9160827.
יובהר כי במקרה של ביטול עסקה טרם מועד האספקה בבית הצרכן ו/או הוצאת המשלוח באמצעות חברת המשלוחים, הצרכן יזוכה ב 100% ממחיר המוצר ולא ייגבו כל דמי ביטול.
יובהר כי במקרה של ביטול עסקה לאחר מועד האספקה בבית הצרכן ו/או הוצאת המשלוח באמצעות חברת המשלוחים, הצרכן יזוכה ב 100% ממחיר המוצר אך לא יזוכה בדמי שירות המשלוח וההרכבה שסכומם נקבע בהתאם לכתובת המשלוח וגודל החבילה.
אחריות ההחזרה הינה של הצרכן בלבד וידרש ממנו להגיע למחסני החברה בתוך 14 ימים ממועד קבלת המוצר, או לחילופין לשלם בעבור דמי שירות משלוח לטובת החזרה מצד החברה בתוך 21 ימי עסקים מהרגע שעדכן הצרכן את חברתנו  כי ברצונו לבטל העיסקה / להחזיר מוצר.
דמי שירות ההחזרה יקבעו בהתאם לגודל החבילה 39-199 ₪.

במקרה של החלפת מוצר, יתבקש הלקוח להגיע למחסני החברה בתוך 14 ימים ממועד קבלת המוצר, או לחילופין לשלם בעבור דמי שירות משלוח לטובת החלפת המוצר מצד החברה בתוך 21 ימי עסקים מהרגע שעדכן הצרכן את חברתנו  כי ברצונו לבצע החלפה.

* לא ניתן לבטל / להחליף / להחזיר מוצר שנפתח ע”י הלקוח ולא ניתן להחזירו לאריזה המקורית (כגון תמונות) ו/או הורכב ע”י הלקוח.
* לא ניתן לבטל / להחליף / להחזיר מפיצי ריח ו/או נרות לאחר שנעשה שינוי באריזה המקורית.

*לא ניתן לבטל / להחליף / להחזיר כל מוצר ללא אריזתו המקורית – ארוז וסגור בצורה המאפשרת איסוף קל ונוח.

במקרה שחברת האשראי לא תכבד את החיוב, העסקה של אותו משתמש שכרטיסו לא כובד תהיה בטלה ומבוטלת מאותו הרגע. המוצר יוחזר ככל שהדבר אפשרי, או סביר באריזתו המקורית. לחברה יש זכות לתבוע את הצרכן בשל ירידה בערך המוצר. החברה תמסור לצרכן עותק של הודעת ביטול החיוב שמסר העסק לחברת האשראי.

 ביטול עסקה על ידי האתר

 האתר שומר לעצמו הזכות לבטל עסקה בהתקיים התנאים הבאים: במקרה בו תימצא כל טעות ואו טעות אנוש בהגדרת המוצר, בפרטיו, מחיר או כל פרט בפרסום המוצר. האתר לפי שיקול דעתו הבלעדית, זיהה רוכש כלקוח אסור שאינו לקוח פרטי או לקוח שאינו עומד בתנאי האתר. במקרה בו האתר או הנהלת האתר לא יאשרו עסקה עם גולש מסוים .

אחריות

החברה אחראית לריהוט ששווק והובל על ידה ו/או על ידי מי מטעמה בלבד למשך 12 חודשים ממועד אספקת הסחורה בבית הלקוח, ובצירוף חשבונית מס או טופס הזמנה מקורי, המעידים על רכישתו מהחברה. החברה תפעל בהתאם לשיקול דעתה הבלעדי בנוגע לבקשה להחלפת מוצר או לתיקונו בשל פגמים שהתגלו בתקופת האחריות. בהתאם לכך, לפי בחירתה, תדאג החברה לתיקונו של המוצר הפגום או תחליפו במוצר דומה.

במקרים אלו תהיה החברה אחראית לעלויות התיקונים וחלקי החילוף. האחריות אינה חלה על מוצרים אשר אוחסנו באופן שגוי, כאשר נעשה שימוש בלתי הולם במוצרים, שימוש לרעה או בוצע בהם שינוי.

כמו כן, האחריות אינה תקפה כשנעשה שימוש בשיטות ניקוי שאינן מתאימות או חומרי ניקוי לא מתאימים. האחריות אינה מכסה בלאי סביר עקב שימוש רגיל במוצר, חתכים או שריטות, או פגם אשר נגרם עקב פגיעה או כתוצאה מתאונה. האחריות אינה תקפה במידה והמוצרים מוקמו מחוץ לבית או בסביבה לחה, או במידה ונעשה בהם שימוש שאינו ביתי (אלא אם כן צוין אחרת). אין אחריות על בדי הריהוט (דהייה, כתמים, קרעים וכדומה).

האחריות אינה מכסה נזקים נסיבתיים או נזקי תאונות. לא תינתן אחראיות בגין נזקים ו/או ליקויים שנגרמו עקב הובלה/הרכבה עצמית על ידי הלקוח למעט נזקים שיוכח שנגרמו טרם ההובלה, ולכן אחריות הלקוח לבדוק את המוצר במשרדי החברה לפני שנמסר לידיו.

משלוחים

המוצרים השונים יסופקו באמצעות שירות ההובלות של חברת מג’יק מומנטס ו/או באמצעות שירותי הובלות של חברה חיצונית. משלוח המוצרים יתבצע רק לאחר קבלת אישור מחברת האשראי על תקינות העסקה וכן לאחר אישור החברה על יכולת אספקה לכתובת ההלקוח המבוקשת.

במידה ובעת ביצוע ההזמנה יימסרו פרטי זיהוי שגויים, לא נוכל להבטיח שהמוצרים יגיעו אליך. אנא הקפד למלא פרטים מדויקים ועדכניים. הגשת פרטים אישיים כוזבים אסורה לחלוטין ומהווה עבירה פלילית על פי הוראות חוק העונשין, התשל”ז – 1977 ו/או בכל דין. לאחר אישור ההזמנה וביצוע התשלום, תימסר הודעה על אישור קבלת ההזמנה.

בנוסף, תשלח לדוא”ל של הלקוח הודעה על תחילת הטיפול בהזמנה. שירות הלקוחות של חברת מג’יק ש.ב בע”מ יצור אתכם קשר לאמת את פרטי העסקה ולתיאום משלוח. תינתן אפשרות לביצוע איסוף עצמאי ממחסני החברה  בתיאום מראש מול שירות הלקוחות של החברה. ימי האספקה – ראשון עד חמישי בימי חול.

לא יתואמו משלוחים בחגי ישראל. חתימה על קבלת הסחורה תהווה אישור לקבלת המוצר בשלמותו. היה ומוצר יגיע כאשר הוא פגום, יוכל המזמין לסרב לקבל את הסחורה או להודיע לשירות הלקוחות של החברה כדי שזו תקבל החלטה ותאפשר ללקוח לפתוח את הסחורה טרם יחתום ויאשר את קבלתה בשלמותה. בעת איסוף עצמי ממחסני החברה לא תחול האחריות על מוצרי הריהוט.

* משלוחים לישובי קצה – כל משלוח לערד, ישובי ים המלח, מדימונה ודרומה עד אילת יהיה עם דמי משלוח שעלותם תקבע על ידי החברה לאחר ביצוע ההזמנה.
בנוסף, לא תתבצע הרכבה של מוצרים גדולים (שולחנות אוכל, מזנונים, ספריות ודומיהם). למידע נוסף צרו קשר בטלפון 039160827

* מוצרים גדולים (קונסולות, ספריות, שידות, שולחנות אוכל, שולחנות סלון, הדומים ודומיהם) יסופקו לבתים פרטיים ולבניינים בהם קיימת מעלית פעילה – בכל מקרה אחר, המוצרים הנ”ל יסופקו לקומת קרקע בלבד והאחריות על נשיאתם ליעד הסופי הינה על הלקוח בלבד.

* אין כפל מבצעים והטבות – הטבות משלוח חינם אינן ניתנות למימוש ורכישת פריטים המשתתפים במבצעים.

* בבניין ללא מעלית יחוייב הלקוח ב30 ש”ח נוספים על כל קומה מעל קומה 3.
מעל קומה 5 ללא מעלית לא יסופק המשלוח.

תשלום

התשלום באתר מתבצע באמצעות כרטיס אשראי, כאשר קיימת אפשרות לקנייה בתשלומים. כמו כן ניתן לשלם בטלפון אל מול נציג שירות הלקוחות של החברה. פרטי ההזמנה וכרטיס האשראי מועברים באמצעות שרת מאובטח ומוצפנים לפי דרישות התקינה.

דין וסמכות שיפט

על כל שימוש באתר ו/או על כל תביעה, דרישה או בקשה הנובעים משימוש זה ו/או מכל דבר ועניין אחר הקשורים באופן ישיר או עקיף לאתר זה יחולו דיני מדינת ישראל בלבד. מקום השיפוט יהיה בבית המשפט לו הסמכות בתל-אביב-יפו, ישראל בלבד, והדין המהותי והפרוצדוראלי שיחול יהיה הדין הישראלי, אשר יגבר על כל כללי ברירת דין המפנים לתחולת דין זר.

אבטחת מידע ופרטיות

מובהר, כי ביצוע רישום באתר על ידי משתמש, מהווה הסכמה של המשתמש לקבל דואר אלקטרוני ו/או מסרונים (SMS) מהחברה, ו/או הודעות ברשת הווטסאפ . לרבות דואר אלקטרוני ו/או מסרונים (SMS) שמטרתם לעודד רכישת מוצר או שירות, אשר עשוי לכלול עדכונים בנושאים שונים, פרטים על ביצוע עסקה, פרסום וכיוצ”ב, ולרבות מסרים המכילים תוכן העונה על ההגדרה “דבר פרסומת”, על פי תיקון 40 לחוק התקשורת בזק ושידורים, התשמ”ב 1982. הינך רשאי, בכל עת, להודיע לחברה על רצונך להסיר את כתובתך מרשימת הדיוור של החברה, ע”י שליחת מייל לכתובת
[email protected]

 

צוות האתר וכן הנהלת האתר עושים כל שביכולתם להגן על פרטיות משתמשי האתר ואו חברי המועדון הרשומים לאתר. במקרים בהם יעלה בידיו של צד שלישי להשיג גישה למידע, מוסכם בזאת כי למשתמשי וחברי האתר לא תהא כל תביעה, טענה או דרישה כלפי צוות האתר. אנו עובדים רבות להבטחת נכונות המחירים והנתונים, אולם החברה שומרת לעצמה את הזכות לתקן טעויות ו/או שגיאות דפוס ולשנות מחירים במקרים שמעבר לשליטתה.

תקנון מבצעים שנת 2024

מג׳יק ש.ב בע״מ הבעלים החוקיים של האתר מג׳יק מומנטס מודיעה בזאת על עריכת מבצעים ללקוחותיה בהתאם לתקנון המפורט להלן:

תקופת המבצעים החל מ- 01/01/24 ועד ה-31/12/24:

1. הטבת חברים: קופון ניתן לחברי מועדון ומצטרפים חדשים שנרשמו לרשימת הדיוור שלנו ויהנו מ10% הנחה בהזמנות באתר שלנו. 
2. קופון JUNE23: הנחה בגובה 23% על כל האתר ברכישה מעל 399₪ במהלך חודש יוני 2024 ובתוקף עד ל-30/06/24 עד השעה 23:59.
3. קופון CARPET50: הנחה בגובה 50% על כל קטגוריית השטיחים, החברה רשאית להפסיק את המבצע בכל זמן.
4. קופון PHOTO40: הנחה בגובה 40% על כל קטגוריית התמונות באתר, החברה רשאית להפסיק את המבצע בכל זמן.
5. קופון SHELVES40 : הנחה בגובה 40% ברכישת שני מדפים ומעלה (שאינם מעודפים ו/או OUTLET), במהלך חודש יוני 2024 ובתוקף עד ל-30/06/24 עד השעה 23:59.

קופונים אלו אינם חלים על מוצרים שנמצאים במבצע ו/או במחיר מוזל שהנחתם גבוהה מהנחת המבצע, וכיוצא בזה על מוצרי אאוטלט (OUTLET)  ועודפים (SALE).

6. משלוח חינם מעל 399₪: לא יחול על משלוחים לערד, ישובי ים המלח, וגם מדימונה ודרומה עד אילת.

אין כפל מבצעים והנחות.


תנאי המבצע

החברה רשאית להפסיק בכל עת ולאלתר את המבצע ו/או לשנות, להוסיף, לבטל את תנאי המבצע ו/או את תנאי תקנון זה ו/או את רשימת המוצרים המפורטים בנספחים, על פי שיקול דעתה הבלעדי וללא התראה מראש. אין כפל מבצעים והנחות. המבצע עד לתום תקופת המבצע.

Shopping cart0
הסל שלך ריק עכשיו, אבל עולם שלם של טאצ'ים לבית מחכה לך בפנים

עבורנו, עיצוב הוא עניין של יצירת חוויה באמצעות צבע, צורות ומרקמים. מה שדרוש הוא הטאצ׳
הנכון, ולפתע הבית שלכם ירגיש לכם מדויק.

הצטרפו לניוזלטר שלנו כדי להיות חלק מקהילה שעוסקת בעיצוב, אווירה ויצירת חוויה בחלל הביתי:

לא נעביר את הפרטים שלך הלאה לאף אחד.